Hakkımızda...

Mutaf Gıda Tarım Hayvancılık Makine İth. İhr. Ltd. Şti.  firması 1985 ten bu yana Kuruyemiş sektöründe, Eleme, Kavurma makineleri 2008 den beri de  Badem kırma ve soyma makineleri   üretmektedir.

Badem  işleme  makineleri; Kırma ,Soyma, Eleme, Boylama Makineleri ve taşıyıcı ve yükleyici yardımcı ekipmanları , yerli türler ferragnes, nonpariel, texas vb. diğer  badem türlerinin hasat sonrası soyma, temizleme , kırma, ayırma,boylama işlemlerini maksimum verim sağlayacak şekilde gerçekleştirmek üzere tasarlanmıştır.

 

Bünyemizde ürettiğimiz makineler çeşitli kapasitede ve işlenmek istenen ürüne göre adapte edilebilen  mekanik  olmak üzere her bütçeye ve plana uygun seçeneklere sahiplerdir.

Bu temizleme, kırma, boylama sınıflandırma ve paketleme işlemlerinde, müşterilerimizin isteği doğrultusunda planlanır ve projelendirilir. Bir donanım veya sistem önerisi yapmadan önce, müşterinin amaç ve taleplerini açıkça anlamanın önemli olduğuna inanıyoruz.

Müşterilerimize hizmet çerçevesinde çok değerli ve özel teklifler sunuyoruz: Öncelikle müşterilerimizin endişe ve sorunlarını dikkatle dinliyor sonrasında, hızlı, ülke çapında  etkili ve güvenilir servis deneyimlerimizden faydalanmalarını sağlıyoruz.

Güvenilir bir ortak… Müşterilerimiz bize ve servislerimize güvenebilir. Seçkin bir müşteri hizmetlerinin tek seferlik işbirlikleri ile sürdürülebilir ortaklıklar arasında nasıl önemli bir fark yarattığını biliyoruz. İyi servis her zaman için yararlı ve uzun vadede karlıdır-Hem müşterilerimiz ve hem de bizim için…

Uzun vadeli ortaklarımız global pazarda giderek hızla çoğalmaktadır, yakınlarınızda bir ortağımız ile temasa geçebilmek için lütfen referans listemizi talep edin. Ulusal pazarda ortaklıklarımız kırk yıla yakın binlerce firma ve şahıslar ile devam etmektedir.

Kurumumuza ve ürünlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder. Projelerinizde beraber çalışmak dileği ile verimli işler dileriz.