Hizmetlerimiz

Kabuk soyma ve ayıklama operasyonlarımız MUTAF GIDA TARIM HAYVANCILIK MAKİNE İTH. İHR. LTD ŞTİ. tarafından yürütülmektedir. Faaliyetimizin bu kısmı 2008 yılında kurulmuş olup, bizi badem sektörünün öncülerinden biri yapmıştır.

Bademler hasat edildikten sonra tarlalardan  Manisa/Kula ilçe merkezindeki adresimize  taşınır ve işleme yolculuğuna başlar. Bademler, kiri, yaprakları ve dalları temizlemek için elenir.  Son olarak bademler, saatlik kapasitesi 2000 kg olan Kırma makinelerimizde  sıkı bir kalite kontrol sürecinden geçerek kabuklarından ayrılır. İşlemlerimiz, düşük talaş ve çizik ve kırık  oranlarına sahip yüksek kaliteli bir üretim sağlar.

Bademden arta kalan yeşil ve yumuşak lifli kabuklar ve tozlar süt sığırları ve küçükbaş hayvanlar  için besleyici yem  ,hayvan yatakları için ham lifli malzeme  ve daha yoğun kabuklar ise katı yakıt olarak kullanım alanlarına sahiptir. İnovasyon ve teknoloji sayesinde her gün yeni kullanım alanları keşfedilmektedir.

Videoyu oynat

Teknoloji

En kaliteli ürünü sunmak için teknolojiye ve son teknoloji ekipmanlara yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu yatırımlar, tüm süreç boyunca daha az ufalanma, kırılma ve yabancı madde ile  daha yüksek verim sağlamaktadır.

İş Ortaklığı

Operasyonlarımız büyüdü ve sonuç olarak işimizi ortak temel değerlerimizi bütünlük, kalite, yenilik, güvenlik ve sürdürülebilirliği paylaşanlarla uyumlu hale getirdik; . Bu stratejik ittifaklar onlarca yıl içinde inşa edildi ve toplu olarak aile olmanın yanı sıra arkadaş olduk. Bu uzun süreli ilişkiler ve kaliteye, en iyi uygulamalara ve yeniliğe yönelik ortak taahhüdümüz, müşterilerimizin sürekli olarak örnek teşkil eden bir ürün olmasını sağlar.  Değerlendirmemiz, operasyonların, kurumsal değerlerin, finansın, uzmanlığın ve yönetimin kapsamlı bir incelemesini ve değerlendirmesini içerir. Sahadan lojistiğe, stratejik işbirliklerimiz tüm tedarik zincirimizin kritik bir parçasıdır.